Gökhan Şinel Kimdir?

Lisans Eğitimini “Fizik Öğretmenliği”, Lisansüstü eğitimini ise “Pazarlama İletişimi” alanında tamamlamıştır.

2006 yılında Milli Eğitime bağlı bir İlköğretim Okulunda Fen Bilgisi, Bilgisayar ve Din Kültürü Öğretmenliği yaptı.
2007 yılında Satış ve Pazarlama Eğitimi alarak, Tıbbi Tanıtım Sorumlusu pozisyonunda Bilim İlaç ve Deva İlaç firmalarında çalıştı.

2009 yılında Beykoz Lojistik Meslek Yüksekokulu, Tanıtım Biriminde Tanıtım Uzmanı görevlerini yürütürken; Geleceğin Mesleği Lojistik, Meslek Seçimi ve Yükseköğretim Kurumları Sınav Sistemi üzerine Meb tarafından onaylı binlerce öğrenciye yüzlerce eğitim kurumunda seminerler verdi.

2016 yılında Doğuş Üniversitesi’nde Eğitim Koordinatörü olarak çalıştı. Meslek Seçiminin Önemi ve Sınav Sistemi hakkında Türkiye Geneli fuar ve kurumlarda binlerce öğrenciye Meb tarafından onaylı seminerler düzenledi.

2023 yılı itibariyle İstanbul Topkapı Üniversitesi bünyesinde Tanıtım Daire Başkanı görevinde halen çalışmaktadır.

2009 yılından günümüze, Yükseköğretim bünyesinde çalışıyor oluşu, bu süre zarfında tercih tanıtım günleri, ek tercih, yatay geçiş, dikey geçiş ve tüm kayıt süreçleri içerisinde yer aldı. Vakıf Yüksekögretim kurumlarını fuarlarda temsil etti. Organizasyonlar ve eğitimlerin planlaması ve uygulamasında rol aldı.

Hali hazırda bu çerçevede bir vakıf üniversitesi bünyesinde, Tercih Danışmanlığı konusunda binlerce adaya Meslek Seçimi ve Üniversite Seçimi konularında birebir destek vermektedir.

Başa dön